Німеччина та Австралія створюють мережу сенсорів у космосі: проти кого вона спрямована.
Співпраця Німеччини та Австралії у протидії загрозам
Як повідомляє TSN.ua: Німеччина та Австралія об’єднують зусилля для протидії наступальним можливостям Росії та Китаю, створюючи глобальну мережу сенсорів для захисту супутників від глушіння та знищення. Спільна пресконференція відбулася між міністром оборони Німеччини Бористом Пісторіусом та віцепрем’єр-міністром Австралії Річардом Марлзом, під час якої були оголошені ключові ініціативи у цій сфері.
Німеччина планує інвестувати понад 35 млрд євро у космічні системи, що свідчить про серйозний намір країни зміцнити свої можливості у космосі. Обидві держави визнають, що сучасні виклики вимагають нових підходів до безпеки, зокрема у космічній сфері.
“Ми вже співпрацюємо у космічній сфері. Обидві країни мають зміцнювати військові можливості не лише на землі, морі та в повітрі, а й у космосі,” - зазначив Борист Пісторіус.
Крім того, Австралія та Німеччина домовилися про намір укласти угоду про статус сил (SOFA), що має на меті спростити взаємне розміщення військ. Річард Марлз підкреслив:
“Сьогодні ми оголошуємо про намір укласти угоду про статус сил (SOFA), що спростить взаємне розміщення військ.”
Ці кроки свідчать про зростаючу військову співпрацю між двома країнами та їхнє прагнення адаптуватися до нових загроз у глобальному контексті.
Загроза війни в космосі
Загроза війни в космосі стає дедалі актуальнішою, що спонукає держави до створення незалежної глобальної мережі сенсорів і датчиків. Співпраця Німеччини та Австралії у цій сфері може стати важливим кроком до забезпечення безпеки в космосі та протидії потенційним загрозам з боку інших держав.
Посилення військової співпраці між Німеччиною та Австралією в контексті космічної безпеки відображає глобальну тенденцію держав до адаптації своїх оборонних стратегій до нових викликів. Інвестиції Німеччини в космічні технології та укладення угоди про статус сил між країнами підкреслюють необхідність спільних дій у відповідь на зростаючі загрози з боку авторитарних держав. Ця ініціатива також може стати основою для подальшої міжнародної співпраці у сфері захисту космічних об’єктів та забезпечення стабільності в цій стратегічно важливій сфері.
Читайте також
- 700 азовців п’ятий рік у полоні: командир "Азова" закликає до тиску на РФ
- Росіяни атакували автомобілі Червоного Хреста на Херсонщині: постраждав співробітник
- У травні ППО збила рекордну кількість ворожих цілей: понад 90% атак відбито
- Україна повернула 186 полонених: наймасштабніший обмін за останні місяці
- Азербайджан заявив про 25 громадян на атакованих суднах: п’ятеро загиблих
- Україна повернула з полону 185 захисників: де воювали та скільки чекали

