Німеччина виділить Україні додаткові кошти на відновлення енергетики.
Німецьке Федеральне міністерство економіки та захисту клімату (BMWK) виділяє додаткову фінансову допомогу в розмірі 65 млн євро Європейському енергетичному співтовариству для відновлення енергетичної інфраструктури в Україні.
Ці кошти будуть направлені до Фонду енергетичної підтримки України, який керує Європейським енергетичним співтовариством. Вони будуть використовуватись для придбання запасних частин та обладнання для пошкодженої енергетичної інфраструктури. Крім цього, Європейське енергетичне співтовариство буде проводити тендери на закупівлю товарів та контролювати використання цих коштів.
Таким чином, українські енергетичні компанії матимуть можливість відновити пошкоджену мережеву інфраструктуру та електростанції.
Заява BMWK зазначає: "Німецькі внески також мають сприяти підвищенню стійкості української енергетичної системи у сталий спосіб. Частина цих коштів буде використана на проекти, пов'язані з "зеленим" енергетичним переходом".
Критичні державні об'єкти, включаючи школи та лікарні, будуть оснащені фотоелектричними системами та акумуляторними батареями, що дозволить зменшити залежність від джерел енергії, що використовують генератори та викопні види палива.
Читайте також
- Зеленський привітав зенітників: десятки тисяч збитих цілей за п’ять років війни
- Суд призначив Тищенку 10 млн гривень застави: що відомо про справу нардепа
- Зеленський нагородив військових армійської авіації: хто отримав ордени
- Російські спецслужби працюють у Європі: як Москва гальмує інтеграцію України до ЄС
- Реформа ТЦК в Україні: військовим підвищать виплати до 170 тисяч та врегулюють СЗЧ
- Суд відмовив Тимошенко у зміні підсудності: справу про підкуп депутатів веде НАБУ

