Німеччина закликає країни Центральної Азії: посилити тиск на Росію та підтримати Україну.
Заклик до підтримки України
Як повідомляє UATV: Міністр закордонних справ Німеччини Іоганн Вадефуль закликав країни Центральної Азії підтримати Україну та посилити санкційний тиск на Росію перед зустріччю з колегами з регіону. Він підкреслив важливість активізації зусиль у боротьбі з обходом санкцій, які були введені Європейським Союзом для ослаблення військової потужності Росії.
Заява Вадефуля зроблена напередодні зустрічі з міністрами закордонних справ Туркменістану, Таджикистану, Кыргызстану, Узбекистану і Казахстану. У своїй заяві він зазначив:
“Відповідно до агресивної війни Росії ми ввели масштабні санкції, щоб стримати російську військову машину.”Міністр також акцентував увагу на тому, що
“спроби обійти ці санкції підтримують захопницьку війну Росії і, таким чином, безпосередньо загрожують інтересам безпеки Європейського Союзу.”
Зростаюча стурбованість західних країн
Ці заклики свідчать про зростаючу стурбованість західних країн щодо ситуації в Україні та необхідність міжнародної підтримки у боротьбі з агресією. Вадефуль сподівається на конструктивний діалог з країнами Центральної Азії для подальшого зміцнення міжнародної позиції щодо Росії. Такі зустрічі та заяви можуть стати вирішальними для формування єдиного фронту проти російської агресії та підтримки України на міжнародній арені.
Читайте також
- Зеленський закликав ОБСЄ не послаблювати санкції: чому це критично
- Зеленський терміново звернувся до партнерів: Patriot потрібні ракети-перехватчики
- Угорський парламент ухвалив історичні поправки: ліміт для депутатів і новий президент
- Європа готується до оборони без США: Ламі пояснив причину (або, якщо потрібен більш прямий привід): Трамп недолюблює ЄС: Європа змушена розвивати власну оборону
- Президент Латвії закликав НАТО нарощувати сили перед самітом в Анкарі
- Зеленський в Одесі підписав указ про створення Військово-морської академії

