Нова система тривог на Миколаївщині — як буде працювати.
На Миколаївщині з 1 серпня запрацює нова система оповіщення про "Повітряну тривогу". Сигнали будуть різні для Миколаєва та інших населених пунктів області. Хоча система ще не є ідеальною і може зазнавати збоїв, але робота над її вдосконаленням триває. Таке рішення сприйняли для того, щоб уникнути зайвих перерв у роботі бізнесу через непотрібні тривоги.
Це зроблено для того, щоб бізнес міг не закриватися під час тривог які його не стосуються. Вдалося модернізувати систему, витратили небагато, але обладнання все ж таки старе і можуть бути збої. Ставтеся до цього спокійно, ще допрацьовуєм
Голова Миколаївської обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Кім попередив мешканців про збільшену активність обстрілів з РСЗВ з боку Збройних Сил Російської Федерації. Він закликає бути уважними до сигналів тривог та діяти відповідально.
Нещодавно також повідомлялося про використання штучного інтелекту для захисту від дронів на Миколаївщині, а також про відновлення регіону після обстрілів.
Читайте також
- Лавров заявив про втрату надії на США як посередника у війні
- Угорщина блокує вступ України до ЄС: переговори під загрозою зриву
- Засуджених за злочини проти безпеки не мобілізують: навіть після іспитового терміну
- Зеленський про тиск на Росію та ППО: Україна готова до реальних переговорів
- Очільник Південної Осетії Гаглоєв подав у відставку заради роботи в адміністрації Путіна
- Зеленського позбавили ордена Білого Орла: через що виник конфлікт з Польщею

