Нова стратегія США в переговорах з Росією: на чому акцентує Вашингтон.
Нова стратегія медіації США
Як повідомляє TSN.ua: Спеціальний посланець президента США Стівен Віткофф повідомив про нову стратегію медіації США в переговорах з Україною та Росією, підкреслюючи важливість налагодження позитивних відносин між сторонами. Віткофф виступив на спеціальній зустрічі YES у Києві 24 лютого 2026 року, де акцентував, що
“ми ніколи не домовимося, якщо не знатимемо позиції обох сторін, якщо не налагодимо добрі стосунки з обома”— Стівен Віткофф. Він також зазначив, що
“так багато людей страждають, і я це відчуваю”— Стівен Віткофф.
Деталі переговорів, які проходили в Абу-Дабі, свідчать про тісну комунікацію між сторонами. Ці зустрічі стали важливим кроком у процесі пошуку шляхів вирішення конфлікту. Очікується, що тристороння зустріч делегацій України, Росії та США відбудеться протягом найближчих десяти днів. Президент України Володимир Зеленський зазначив, що зустріч може відбутися протягом тижня або 10 днів.
Кирило Буданов також повідомив, що новий раунд зустрічей між Україною та Росією може відбутися 26–27 лютого. Ці події свідчать про активізацію дипломатичних зусиль з обох сторін, що може стати важливим етапом у пошуку миру в регіоні.
Перспективи нової стратегії
Ця нова стратегія медіації США може стати ключовим чинником у відновленні мирних переговорів між Україною та Росією. Активізація дипломатичних зусиль свідчить про готовність всіх сторін до діалогу, що потенційно може призвести до зниження напруженості в регіоні.
Спостерігачі звертають увагу на те, що позитивний розвиток подій у найближчі дні може мати значні наслідки для подальших відносин не лише між Україною та Росією, але й для міжнародної спільноти в цілому.
Читайте також
- Україна відбила масовану нічну атаку РФ: збито 198 дронів з 216
- Зеленський написав листа Путіну: пропозиція двосторонньої зустрічі для завершення війни
- Зеленський звернувся до Путіна з відкритим листом: що пропонує Київ для припинення війни
- 705 загиблих дітей за час війни: в Україні вшановують пам’ять жертв російської агресії
- Сирський назвав нову загрозу з повітря: РФ нарощує виробництво реактивних дронів
- День пам’яті дітей України: 707 загиблих, понад 20 тисяч викрадено Росією

