Нові правила для метро та автобусів: що чекає на киян під час повітряних тривог.
У Києві вивчать правила роботи громадського транспорту під час повітряних тривог. Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко під час телемарафону "Єдині новини".
За його словами, наразі рішення Ради оборони щодо зупинки транспорту під час тривог фактично не виконується. Міська влада проводить аналіз ситуації для прийняття збалансованого рішення.
"Найголовніше – це безпека людей, звісно, але ми маємо все ж таки врахувати всі питання, які є сьогодні і знайти найзбалансованіше і найлогічніше рішення для киян, щоб не було цих скупчень людей та для того, щоб не було ніяких небезпек під час повітряних тривог", - зазначив Ткаченко.
Він додав, що питання роботи громадського транспорту під час повітряних тривог стане головним на найближчому засіданні Ради оборони.
Раніше пенсіонерам нагадали, у якому транспорті вони можуть їздити безкоштовно.
Читайте також
- Ціни на ягоди в Одесі злетіли: чому черешня коштує до 200 гривень
- У Криму зупинили продаж пального для цивільних: що відомо
- Удари по НПЗ в Росії вивели з ладу понад 20% потужностей: паливна криза охопила 53 регіони
- Безперервна освіта стала необхідністю: український бізнес готується до виходу на Захід
- Економіка Росії вийшла з-під контролю: військові витрати сягнули 10% ВВП
- Українці зіткнулися з прихованими комісіями при знятті готівки з польських карток

