Нові санкції та перемовини: Зеленський оголосив про зустріч з Європою та плани миру.
Президент України оголошує про новий раунд перемовин
Як повідомляє Novyny.live: Президент України Володимир Зеленський оголосив про підготовку до нового раунду перемовин, акцентуючи на щоденній роботі, спрямованій на досягнення миру. Заява була зроблена в суботу, 21 лютого. Наступний раунд перемовин планується найближчим часом. Зеленський підкреслив важливість того, щоб "наступну зустріч треба зробити непустою, це можливо".
Зустрічі з європейськими партнерами та нові санкції
Зеленський також зазначив, що найближчого тижня зустрінеться з європейськими партнерами. Він повідомив про нові санкції, які підпадають під 225 посадовців, що займаються перевезенням російської нафти.
“І ми послідовно будемо впроваджувати санкції — та робити їх глобальними — проти всіх тих, хто допомагає Росії заробляти гроші на війну”, — сказав він.
Переговори у Женеві відбулися 17-18 лютого, і, за словами президента, "доволі гучні імена, і те, що такі злочини вдалося попередити, — вагомий результат". Ці події свідчать про активізацію зовнішньополітичних зусиль України в контексті поточної ситуації в країні та за її межами.
Заяви президента Зеленського відображають активну позицію України в контексті міжнародної дипломатії та спроби знайти мирне вирішення конфлікту. Надання нових санкцій і підготовка до перемовин демонструють прагнення України до глобальної координації з партнерами, що може вплинути на подальший розвиток ситуації в регіоні. Такі дії можуть стати важливим кроком у боротьбі України за відновлення суверенітету та територіальної цілісності.
Читайте також
- Росія атакувала 15 областей України за тиждень: Зеленський закликає посилити ППО
- Українські ракети вдарили по заводу в РФ: що виготовляло підприємство
- Путін просить допомоги: експерт пояснив, чому режим РФ ослаблений
- У Криму поки немає паніки, але ситуація може змінитись через труднощі з пальним
- Україна повернула 160 захисників з полону: кого саме звільнили
- Екс-міністр оборони Польщі повертає орден від Зеленського: жест солідарності з жертвами

