Новий раунд переговорів про завершення війни: Зеленський погодив завдання для делегації.

Переговори щодо завершення війни
Переговори щодо завершення війни Фото: TSN.ua

Новий раунд тристоронніх зустрічей в Україні

Як повідомляє TSN.ua: В Україні відбудеться новий раунд тристоронніх зустрічей щодо завершення війни. Володимир Зеленський провів нараду з переговорною командою, на якій були погоджені рамки майбутніх розмов та завдання для делегації. Цей раунд переговорів відбудеться у середу та четвер цього тижня.

Склад переговорної групи

До складу переговорної групи увійшли:

  • Рустем Умєров
  • Кирило Буданов
  • Сергій Кислиця
  • Андрій Гнатов
  • Олександр Бевз
  • Давид Арахамія

На нараді Зеленський зазначив, що двосторонній документ про гарантії безпеки між Україною та США вже готовий.

“Ми вважаємо, що двосторонній документ щодо гарантій безпеки зі Сполученими Штатами готовий, і розраховуємо на подальшу предметну роботу щодо документів по відновленню та економічному розвитку” – Володимир Зеленський.

Наступний раунд тристоронніх переговорів запланований в Абу-Дабі на 4 та 5 лютого. Однак участь американської делегації у переговорах української та російської делегацій залишається під питанням. Зеленський підкреслив важливість завершення війни, зазначивши:

“Війну треба завершувати” – Володимир Зеленський.

Таким чином, актуальні події свідчать про продовження зусиль України щодо мирного врегулювання конфлікту та зміцнення міжнародної підтримки у питаннях безпеки та економічного відновлення. Зустрічі на вищому рівні можуть стати ключовими у визначенні подальшого курсу переговорів, а також у забезпеченні стабільності в регіоні. Важливим аспектом залишаються гарантії безпеки від США, які можуть вплинути на розбудову майбутніх відносин між країнами-учасницями конфлікту.


Читайте також

Реклама