Обов'язкова евакуація на Чернігівщині: 14 прикордонних сіл мають покинути за 30 днів.

Обов'язкова евакуація на Чернігівщині: 14 прикордонних сіл мають покинути за 30 днів
Обов'язкова евакуація на Чернігівщині: 14 прикордонних сіл мають покинути за 30 днів Фото: ТСН

Як повідомляє ТСН: На засіданні Ради оборони ухвалили рішення про обов'язкову евакуацію мешканців 14 прикордонних сіл Чернігівської області. Це стосується населених пунктів Новгород-Сіверської, Семенівської, Сновської та Городнянської громад.

Відомо, що прикордонні території піддаються щоденним обстрілам. Попри серйозну загрозу, близько 300 людей все ще залишаються там. З початку року з прикордонних районів виїхало вже понад 1400 мешканців. Обласна та районні військові адміністрації разом із громадами активно працюють над організацією евакуації.

Процес евакуації

Рішення про обов'язкову евакуацію ухвалили військові. Жителі 14 сіл отримають інформацію про місця збору, маршрути, а також транспорт для виїзду. Для евакуйованих забезпечать тимчасове житло та супровід усіх необхідних служб.

Заплановано, що евакуаційні заходи завершаться протягом 30 днів.

Також варто зазначити, РФ атакувала Чернігівщину на Різдво. Окупанти завдавали удари по енергетичній інфраструктурі та цивільним об'єктам. Задокументовано кілька обстрілів Чернігова.

Ця евакуація є важливим кроком для захисту життя людей на прикордонній території, де ситуація залишається вкрай напруженою. Спільні зусилля місцевих адміністрацій та військових мають на меті забезпечити безпеку та підтримку для жителів, які змушені залишити свої домівки.


Читайте також

Реклама