НАЗК виявило порушення в деклараціях на 192 млн грн: хто потрапив у список.

НАЗК виявило порушення в деклараціях на 192 млн грн: хто потрапив у список
НАЗК виявило порушення в деклараціях на 192 млн грн: хто потрапив у список Фото: novyny.live
Національне агентство з питань запобігання корупції оприлюднило 10 найбільших порушень у деклараціях у липні 2025 року. У цьому списку опинилися звітні документи депутата Одеської міської ради Петра Обухова та ексначальника відділу митного оформлення митного поста "Чорноморськ" Євгенія Носова.

За інформацією Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК), Петро Обухов подав недостовірні відомості щодо доходів від підприємницької діяльності за 2023 рік. У документах зазначено суму 5 024 000 гривень, але перевірка виявила, що депутат отримав 6 423 483 гривень. Пояснюючи недоліки, Обухов вказав, що на момент складання декларації перебував на різних системах оподаткування, через що виникли розбіжності у розрахунках. Крім цього, заявлена ним сума дивідендів склала 1 485 000 гривень, але НАЗК встановило, що насправді вона становила 2 366 000 гривень. Всього агентство виявило порушення на суму 18 280 600 гривень.

Декларація Євгенія Носова

В деклараціях Євгенія Носова, ексначальника відділу митного оформлення №5 митного поста "Чорноморськ" Одеської митниці, також виявлено порушення за 2022-2023 роки. НАЗК вбачає ознаки недостовірних відомостей на суму понад 8,5 мільйона гривень у звітних документах колишнього посадовця. Матеріали цього розслідування передано до Державного бюро розслідувань.

Взагалі, Національне агентство з питань запобігання корупції виявило серйозні порушення у деклараціях Петра Обухова та Євгенія Носова, що склали значну суму і засвідчують недостовірність поданих даних. Дії агентства свідчать про спробу протистояння корупції та створення більш прозорої системи декларування доходів посадовців.


Читайте також

Реклама