Арцизька громада на Одещині залишиться без світла до 26 грудня.
Як повідомляє ТСН: Арцизька громада на Одещині залишилася без електрики через удари по енергетичній інфраструктурі. Світло планують відновити не раніше 26 грудня.
За даними ДТЕК Одеські електромережі, російські війська атакували енергетичні об'єкти три дні тому. Тоді стало відомо, що найближчим часом на відновлення електропостачання розраховувати не варто. Наразі ДТЕК повідомив, що терміни відновлення затягнулися.
Зараз в Одеській області понад 32 тисячі споживачів залишаються без електрики. Енергетики працюють у режимі повного навантаження.
Ситуація з енергозабезпеченням
Голова Одеської ОВА Олег Кіпер раніше повідомив, що за останні чотири доби енергетики змогли відновити електропостачання до 583,7 тисячі домогосподарств в Одеській області та повністю забезпечити енергопостачання критичної інфраструктури.
Однак пошкодження енергосистеми в Одесі є значними, що ускладнює можливість одночасного підключення всіх клієнтів.
«Зараз без напруги тимчасово залишаються ще 32,3 тисячі споживачів. Фахівці ДТЕК Одеські електромережі працюють цілодобово, щоб якнайшвидше відновити світло в усіх домівках», — зазначив Кіпер.
Ситуація в Арцизькій громаді і далі залишається складною, адже на відновлення електропостачання впливають численні пошкодження. Енергетики прикладають максимум зусиль для вирішення проблеми, але терміни залишаються непевними. Цей випадок підтверджує необхідність забезпечення стабільності енергетичної інфраструктури під час війни.
Читайте також
- Смерть військового в лікарні Києва: поліція розслідує лікування
- Російські війська вдарили по Херсону авіабомбами: масштабна пожежа та 9 поранених
- Росіяни вдарили по лікарні на Харківщині: пошкоджено медкомплекс і автівки швидкої
- Україна посіла перше місце в Європі за смертністю в ДТП: що пропонує влада
- Масована атака РФ на три області: є загиблі та десятки поранених
- Дев’ятеро постраждалих за добу на Дніпропетровщині: дрон влучив у багатоповерхівку

