Огірки та морква б'ють цінові рекорди в Україні: скільки доведеться віддати за овочі.


Ціни на огірки в Україні різко зросли, а морква може стати найдорожчим овочем серед борщового набору. Про це повідомляють аналітики EastFruit.
Виробники огірків закінчили сезон вирощування, але попит залишається на колишньому рівні, що призводить до зростання цін. Оптові ціни на огірки досягли 100-125 гривень за кілограм. Навіть імпортні постачання не змогли задовольнити попит, що призвело до подальшого зростання цін.
Ціни на огірки досягли 100-125 гривень за кілограм.
Ціни на моркву також знизилися до рівня 20-28 гривень за кілограм.
За даними щотижневого моніторингу, більшість великих тепличних господарств України завершили цикл продажу огірків останнього обороту. Деякі виробники продають низько якісні огірки.
Українські виробники продають огірки на 72% дорожче, ніж той же період минулого року. Прогнозується подальше зростання цін на огірки. Збільшення імпорту може змінити цю тенденцію. На овочевому ринку спостерігається зростання цін на моркву.
Ціни на огірки досягли 100-125 гривень за кілограм.
Читайте також
- Рютте озвучив сценарій одночасної війни НАТО з Китаєм та Росією
- Лінія фронту станом на 5 липня 2025. Зведення Генштабу
- Чи йдуть бої на Дніпропетровщині? ЗСУ повідомили про ситуацію в регіоні
- Трамп анонсував переговори з Китаєм щодо угоди з TikTok
- "Путін хоче йти до кінця і вбивати людей": Трамп прокоментував розмову із Зеленським
- Втрати ворога станом на 5 липня 2025 – Генштаб ЗСУ