Окупанти обстріляли Харків авіабомбами: кількість постраждалих зросла (фото).
22.09.2024
2747
Журналіст
Шосталь Олександр
22.09.2024
2747
Атака російських окупантів у Харкові: кількість постраждалих зросла до 21 людини
У місті Харків кількість людей, що постраждали від нічної атаки російських окупантів, зросла до 21. Про це повідомив голова Харківської обласної військово-цивільної адміністрації Олег Синєгубов.
«21 людина, яка постраждала від нападу ворога в Харкові, звернулася по медичну допомогу», - йдеться в повідомленні.
Атака була здійснена за допомогою авіабомби типу ФАБ-250 по житловому будинку, де спали десятки місцевих мешканців.
Глава обласної військово-цивільної адміністрації наголосив, що це ще один акт тероризму проти мирного населення Харкова.
Станом на 3:11 знову почулися вибухи в Харкові.
Нагадаємо, що російські війська скинули авіабомби на Харків. Влада повідомила про наслідки.
Читайте також
- Ударний дрон влучив у багатоповерхівку в Харкові: деталі атаки
- Харків та Суми під ударами РФ: загиблі та поранені, серед них дитина
- Удар по Харкову 20 червня: кількість постраждалих зросла до дев’яти, під завалами знайшли тіло
- Масована атака РФ на Харків, Дніпро та Суми: загинули рятувальники, є поранені
- Удар РФ по Харківському художньому музею: поранено немовля та трьох жінок
- На Харківщині перекрили ключову трасу через аварійну трубу: деталі об'їзду

