Окупанти створили у Донецьку фейковий Шахтар: клуб планує грати в Росії.

Окупанти створили у Донецьку фейковий Шахтар: клуб планує грати в Росії
Окупанти створили у Донецьку фейковий Шахтар: клуб планує грати в Росії Фото: inkorr.com

Як повідомляє inkorr.com: В Донецьку окупанти заснували фальшивий футбольний клуб "Шахтар", який планує брати участь у Другій лізі Росії. Цю інформацію повідомило видання "Главком".

Оригінальний український "Шахтар" не зможе змагатися в Кубку Росії через потенційні санкції від ФІФА та УЄФА щодо російського футбольного союзу. Бюджет цього фейкового клубу становитиме близько 60 мільйонів рублів (приблизно $750 тисяч).

Команда буде складатися переважно з місцевих гравців низького рівня, а також футболістів з анексованого Криму.

Окрім "Шахтаря", окупанти планують створити й інші фейкові клуби для участі в Другій лізі Росії, зокрема "Фрегат" з Херсонської області та "Зоря" з Луганська.

Звернення російської фристайлістки

Російська фристайлістка Анастасія Таталіна звернулася до Міжнародної федерації лижного спорту та сноуборду (FIS) з проханням допустити її до Олімпійських ігор 2026 року. Вона є членом військового клубу ЦСКА, який має тісний зв’язок із російською агресією проти України.

Я представляю Росію, і я пишалася, коли президент Росії Володимир Володимирович (Путін) надіслав мені телеграму після перемоги на чемпіонаті світу.

Таталіна також активно підтримує російське військове гасло "своїх не бросаем" на своїх соціальних мережах.

Отже, в Донецьку створено фальшивий футбольний клуб "Шахтар", який намагається заявити про себе в Другій лізі Росії. Водночас російська фристайлістка звертається до Міжнародної федерації лижного спорту щодо своєї можливості взяти участь в Олімпійських іграх 2026 року. Ці події свідчать про намагання окупантів легітимізувати свою присутність у спорті, незважаючи на міжнародні санкції та ізоляцію. Зрештою, таке ігнорування реалій призводить до зростання напруги в спортивному впливі на міжнародній арені.


Читайте також

Реклама