Окупанти у 20 разів збільшили кількість атак дронами по Сумщині.
Російські війська використовують безпілотники для атак на Сумщині
За повідомленням голови Сумської обласної військово-цивільної адміністрації Володимира Артюха, російські війська все частіше вдаються до застосування безпілотників при нападах на Сумщину. Кількість використання безпілотників "Шахед" збільшилася вже в 20 разів, що призвело до знищення багатьох житлових будинків та цивільної інфраструктури.
За словами Артюха, росіяни намагаються створити "сіру зону" в радіусі 5-10 кілометрів, де не залишиться слідів життя. Їх мета - створити плацдарм на українській території і розширити цю "сіру зону". Проте, українські сили оборони щодня завдають поразок всім спробам диверсійно-розвідувальних груп проникнути на нашу територію.
Наразі в Сумській області оголошено обов'язкову евакуацію з кількох сіл громади Краснопільського району. Також тривають складні бої вздовж кордону Сумщини, де українська армія завдає серйозних втрат російським військам, які намагаються проникнути в Басівку через Журавку і Новеньке.
Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський попередив, що російські війська готуються до наступу на Харківську та Сумську області.
Читайте також
- Переговори України, РФ і США відновилися: обговорюють двофазове припинення вогню
- Україна зрівнялася з РФ за виробництвом дронів: що відомо про прорив
- Прем'єр Бельгії заявив: Зеленський має представляти Європу на переговорах з Росією
- Масована атака на Москву: командир “Nemesis” розкрив деталі удару дронами
- Зеленський у Європарламенті: членство в ЄС є питанням стабільності регіону
- Зеленський назвав умову переговорів з Росією: Європа має бути за столом

