Окупанти влучили в житловий будинок у Харкові.
22.09.2024
2297
Журналіст
Шосталь Олександр
22.09.2024
2297
Увечері, 21 вересня, у Харкові сталося влучання ворожих керованих авіабомб (КАБів) у житлову багатоповерхівку. Про це повідомив міський голова Ігор Терехов.
“Ворог здійснив пуски КАБів. Інформація щодо постраждалих та масштабів руйнувань уточнюється”, - зазначив Терехов.
Голова Харківської ОВА додав, що є два ворожих влучання КАБами по Харкову, одне з яких - у Шевченківському районі.
Згодом мер Харкова повідомив, що у місті є постраждалі внаслідок ворожої атаки.
Керівник ОВА повідомив, що у багатоповерхівці нарахували щонайменше 3 поранених.
Міська влада закликає мешканців бути обережними та залишатися в укриттях.
Нагадаємо, окупанти здійснили влучання КАБами по Харкову.
Читайте також
- Удар РФ по багатоповерхівці у Харкові: безпілотник влучив у фасад на 22-му поверсі
- Ударний дрон влучив у багатоповерхівку в Харкові: деталі атаки
- 21 червня РФ атакувала Харків безпілотниками: влучання у ТРЦ Салтівського району
- Нові атаки РФ на п'ять областей України: є загиблі та поранені
- Удар "Молнії" по багатоповерхівці в Харкові: вибиті вікна, постраждалих немає
- Ракетний удар по Харкову 20 червня: дев’ятеро поранених та загибла

