Okupanci trafili do mieszkania w Charkowie.
22.09.2024
2294
Dziennikarz
Szostal Oleksandr
22.09.2024
2294
W nocy 21 września doszło do trafienia wrogich naprowadzanych bomb lotniczych (KABów) w blok mieszkalny w Charkowie. O tym poinformował burmistrz miasta Igor Terechow.
„Wróg wystrzelił bomby KAB. Informacje o poszkodowanych i skali zniszczeń są jeszcze precyzowane”, - zaznaczył Terechow.
Burmistrz OVA Charkowa dodał, że są dwie wrogie trafienia KABami w Charkowie, z których jedno dotknęło rejon Szewczenkowskiego.
Później burmistrz Charkowa poinformował, że w mieście są poszkodowani w wyniku wrogiego ataku.
Szef OVA poinformował, że w bloku mieszkalnym odnotowano co najmniej 3 rannych.
Władze miasta apelują do mieszkańców o ostrożność i pozostanie w schronieniach.
Przypomnijmy, okupanci trafili KABami do Charkowa.
Czytaj także
- Atak dronem na wieżowiec w Charkowie: uderzenie w elewację na 22. piętrze
- Atak dronem na wieżowiec w Charkowie – szczegóły uderzenia
- Atak dronów na Charków: 21 czerwca uderzono w centrum handlowe w dzielnicy Sałtiwka
- Rosja uderza w pięć ukraińskich obwodów: są ofiary śmiertelne i ranni
- Dron uderzył w blok w Charkowie: powybijane szyby, nikt nie ucierpiał
- Atak na Charków 20 czerwca: jedna ofiara śmiertelna, dziewięć rannych w ostrzale rakietowym

