Олександрія продала лідера за рекордні $2 млн: куди перейшов бразильський вінгер.

Олександрія продала лідера за рекордні $2 млн: куди перейшов бразильський вінгер
Олександрія продала лідера за рекордні $2 млн: куди перейшов бразильський вінгер Фото: novyny.live

"Олександрія" продала бразильського вінера в "Замалек" за рекордні гроші

Срібний призер УПЛ "Олександрія" продала свого лідера — бразильського правого вінгера Хуана Безерру до єгипетського клубу "Замалек" за 2 млн доларів. Цей трансфер став найбільшим у історії "Олександрії".

Про це повідомив "ТаТоТаке".

Безерра приєднався до "Олександрії" у вересні 2023 року з бразильського клубу "Васко да Гама". Протягом свого перебування в українській команді він встиг зіграти 42 матчі, забивши 9 голів та віддавши 9 асистів. Його вміння та швидкість допомогли "Олександрії" досягти другого місця в УПЛ та путівки на кваліфікацію Ліги конференцій під керівництвом Руслана Ротаня.

Також варто відзначити, що цей трансфер побив попередній рекорд клубу — продаж Максима Третьякова до "Дніпра-1" за 1,2 млн євро у 2021 році. Статистичний портал Transfermarkt оцінив Безерру в 1,5 млн євро. Нагадаємо, що футболіст вирішив продовжити кар'єру за кордоном, відмовившись від пропозицій інших клубів.

Рекордний трансфер бразильського вінгера Хуана Безерру до єгипетського "Замалеку" за 2 млн доларів став найбільшим у історії "Олександрії". Його виступи допомогли команді досягти високих результатів, а сам гравець відправився на новий етап у своїй кар'єрі, вибравши іншу футбольну дорогу.

Читайте також

Реклама