Примари ГУР знищили ключові радіолокаційні комплекси РФ у Криму: деталі операції.
Як повідомляє FREEДOM:
Вдалі удари "Примари"
Бійці спецпідрозділу "Примари" Головного управління розвідки Міністерства оборони України продовжують знищувати систему ППО російських окупантів у Криму. Про це повідомили у розвідці 31 серпня, зазначає FREEДOM.
Знищені ключові цілі
Цього разу "Примари" ліквідували низку важливих об'єктів:
- РЛК "Утес-Т";
- радіотелескоп РТ-70;
- комплекс GLONASS у куполі;
- БРЛС МР-10М1 "Мис" М1;
- РЛС 96Л6-АП з комплексу ЗРК С-400.
"Демілітаризація тимчасово окупованого Криму триває", — відзначили в українській розвідці.
Попередні успіхи
Нагадаємо, 22 серпня бійці Головного управління розвідки Міністерства оборони України знищили військових Росії, причетних до військових злочинів у Бучі.
Такі успіхи "Примар" свідчать про активні дії українського військового командування в Криму, яке продовжує протистояти російській агресії. Знищення цих цілей ускладнює роботу окупаційних військ і робить внесок у загальний план деокупації українських територій.
Читайте також
- Реформа ТЦК і мобілізації в Україні: другий етап можуть запустити в липні
- Конотопська битва 1659 року: як козаки знищили московську армію
- Українці мають доступ до ринку праці ЄС: що зміниться для працівників
- ЄС оголосив про 90 млрд євро допомоги Україні: перший транш надійде 25 червня
- Буданов анонсував обмін полоненими: “Дасть Бог, побачите на днях”
- Рютте переконував Трампа в Білому домі: чи залишиться НАТО єдиним

