Patriot в Європі та Україні: Зеленський розкрив плани виробництва ракет.
Виробництво ракет Patriot в Європі
Як повідомляє Espreso.tv: Обговорюється можливість виробництва ракет Patriot в Німеччині або іншій європейській країні, з подальшим перенесенням виробництва в Україну після завершення війни. Президент України Володимир Зеленський повідомив про домовленості щодо додаткових ракет-перехоплювачів PAC-3. У рамках саміту НАТО, який відбувся 9 липня 2023 року в Анкарі, обговорювалися ці питання.
Володимир Зеленський, президент України, зазначив, що Німеччина вже створила власний виробничий ланцюг для ракет-перехоплювачів PAC-2. Це свідчить про готовність країни до розширення виробництва та співпраці у галузі оборони. Президент України підкреслив важливість активізації роботи технічних груп та представників різних міністерств, зазначивши:
“Тепер дуже важливо, щоб наші технічні групи, всі наші представники різних міністерств, представники виконавчої влади, що вони зараз без пауз почали над цим працювати.” - Володимир Зеленський
Активізація співпраці з міжнародними партнерами
“Як я вже сказав, вважаю, що це результативний саміт для України,” - підкреслив Володимир Зеленський. За його словами, спільна робота лідерів, зокрема з президентом Трампом, дозволила вирішити ці питання позитивно. Таким чином, триває активна підготовка до отримання додаткових ракет-перехоплювачів PAC-3, що є важливим кроком на шляху до зміцнення обороноздатності України.
Обговорення можливості виробництва ракет Patriot на території Європи та подальше перенесення виробництва в Україну свідчить про стратегічний підхід до зміцнення обороноздатності країни. Співпраця з Німеччиною, яка вже має напрацьовану інфраструктуру для виробництва ракет, може стати важливим кроком у забезпеченні безпеки України після завершення війни. Активізація роботи технічних груп та міністерств, на яку звернув увагу президент Зеленський, підкреслює необхідність швидкої реалізації намічених планів у сфері оборони.
Читайте також
- Росія втратила монополію на увагу Трампа: як Кремль намагається повернути діалог
- Росія закрила Азовське море після атаки дронів на 13 суден: що відомо
- Криза довіри до мобілізації в Україні: як влада реагує на хаос
- Лавров заявив про війну до перемоги Путіна: нові цілі Росії
- Зеленський обговорив із Макколом удари по Росії та дрони: деталі зустрічі
- Зустріч Зеленського та Трампа в Анкарі: яку допомогу обговорювали лідери

