Пентагон інвестує 56 млрд доларів у дрони: чому Вашингтон вчиться в України.
Використання досвіду України у сфері безпілотників
Як повідомляє UATV: Вашингтон використовує досвід України у сфері безпілотників. Глава Пентагона Піт Хегсет повідомив про бюджетні інвестиції на розвиток безпілотних технологій. За словами Хегсета, бюджет президента Трампа на 2027 рік передбачає 56 млрд доларів на ці цілі, а також на подальше вивчення досвіду України на полі бою.
Крім того, Пентагон направив своїх військових в Україну для навчання застосуванню безпілотників у реальних бойових умовах. Це свідчить про зростаючу важливість безпілотних технологій для сучасної армії США та їх інтеграцію у військові стратегії. Інвестиції у цю сферу можуть суттєво вплинути на підвищення ефективності американських збройних сил у майбутньому.
Зростання інвестицій у безпілотні технології
Зростання інвестицій США у безпілотні технології та навчання на прикладі України підкреслює важливість адаптації армійських стратегій до нових військових реалій. Це також свідчить про прагнення США зміцнити свої оборонні можливості, враховуючи сучасні виклики на глобальній арені.
Досвід України, яка активно використовує безпілотники у конфлікті, може стати важливим елементом у формуванні нових підходів до ведення бойових дій для американських військових.
Читайте також
- У Нью-Йорку почали будувати 2-й Всесвітній торговий центр: новий хмарочос на 373 метри
- NVIDIA анонсувала DLSS 5: три моделі ШІ для ігор, реліз восени
- Міноборони представило новий роботизований комплекс “Змей міні ударний”: що відомо
- ЗСУ знищили 183 судна тіньового флоту РФ: нові ракети та удари по Криму
- Українська компанія SkyFall представила дрон-перехоплювач P1-SUN Jetkiller: що відомо
- Китай будує першу в світі імпульсну ГЕС на 500 МВт: випробування успішні

