Зеленський та американські переговори у Берліні: про що домовилися стосовно мирного плану.
Як повідомляє ТСН: У Берліні завершилися переговори між президентом України Володимиром Зеленським та делегацією США на чолі зі спецпредставником президента Стівом Віткоффом і Джаредом Кушнером.
Про це повідомив журналістам радник президента з комунікацій Дмитро Литвин.
Після завершення розмови з американською стороною Зеленський вирушив на заплановану зустріч з федеральним президентом Німеччини Франком-Вальтером Штайнмаєром.
Попередні переговори
Нагадаємо, що 15 грудня у Берліні відбувся другий раунд переговорів між українською та американською делегаціями щодо мирного плану США для завершення війни в Україні.
За результатами попередньої зустрічі 14 грудня, що тривала п’ять годин, Віткофф зазначив:
«досягнення значного прогресу». Він також повідомив, що відбулися
«поглиблені обговорення»мирного плану, що складається з 20 пунктів.
Обговорення триває в контексті зусиль, спрямованих на відновлення миру в Україні. США активно залучаються до процесу, що свідчить про їхню підтримку українських ініціатив. Переговори відкривають нові можливості для пошуку компромісу і стабілізації ситуації в регіоні.
Читайте також
- Зеленський назвав атаку на Москву справедливою відповіддю: удар по НПЗ за 15 км від Кремля
- Німеччина виділяє 400 млн доларів на ППО для України: що отримають ЗСУ
- Лідери ЄС одностайно продовжили санкції проти Росії на рік
- Рютте назвав втрати РФ в Україні за три тижні: більше, ніж за 10 років в Афганістані
- Зеленський анонсував угоду з Німеччиною: перший крок до європейської антибалістичної системи
- Трамп назвав Україну сильною у війні: що кажуть у G7 про мир

