Переговори України та Росії звузили до одного питання: статус Донбасу.

Переговори про статус Донбасу
Переговори про статус Донбасу Фото: TSN.ua

Переговори між Україною та Росією

Як повідомляє TSN.ua: Переговори між Україною та Росією щодо припинення війни зосереджені на статусі Донбасу. Держсекретар США Марко Рубіо зазначив, що вирішення цього питання буде складним. Заява була зроблена під час слухань у Комітеті Сенату з міжнародних відносин.

Деталі переговорів

Переговори відбулися в Абу-Дабі 23-24 січня. За інформацією Reuters, наразі немає ознак компромісу щодо територій. Рубіо підкреслив, що, незважаючи на труднощі, вдалося звузити коло питань до одного центрального. Він зазначив, що це все ще міст, який потрібно перетнути, і що вирішення статусу Донбасу залишатиметься надзвичайно важким завданням.

Ці переговори є важливим кроком у пошуку мирного вирішення конфлікту, який триває вже понад рік. Статус Донбасу є ключовим питанням, яке потребує узгодження між сторонами. Подальші розмови можуть вплинути на стабільність у регіоні та міжнародні відносини, зокрема, на роль США у вирішенні конфлікту.


Читайте також

Реклама