Переговори з Росією в Женеві: експерт про затягування та відсутність зацікавленості Кремля.

Переговори в Женеві про Україну
Переговори в Женеві про Україну Фото: TSN.ua

Занепокоєння експерта щодо переговорів з Росією

Як повідомляє TSN.ua: Експерт Ральф Гофф висловив занепокоєння щодо затягування переговорного процесу з Росією, зазначивши, що відсутня реальна зацікавленість з боку російської сторони у змістовному діалозі. У коментарях він підкреслив важливість тиску з боку Заходу для досягнення прогресу в переговорах.

Заплановані переговори в Женеві

Переговори між Україною, США та Росією заплановані на 17-18 лютого в Женеві. У складі російської делегації на цих переговорах присутній заступник міністра закордонних справ РФ Михайло Галузін. Гофф зауважив, що Росія традиційно дотримується максималістських позицій, що ускладнює процес діалогу.

"На сьогодні я не бачу ознак того, що російська сторона справді зацікавлена у змістовних переговорах," - зазначив Ральф Гофф.

Він також закликав Захід до активних дій, стверджуючи, що "Захід має послідовно посилювати тиск як у військовій, так і в економічній площині." Ці коментарі підкреслюють складність нинішньої ситуації та необхідність рішучих кроків з боку міжнародної спільноти.

Переговори, що відбудуться в Женеві, можуть стати важливим етапом у вирішенні конфлікту між Україною та Росією. Проте, якщо російська сторона не демонструватиме готовності до конструктивного діалогу, перспективи досягнення мирного рішення можуть залишатися примарними. Заяви експертів, таких як Гофф, вказують на необхідність зосередження зусиль Заходу на тиску на Москву, щоб забезпечити прогрес у мирних переговорах.


Читайте також

Реклама