Під прикриттям "травневого перемир'я" Росія готується до посилення ударів – ЗСУ.
У розмові на українському телебаченні речник Сил оборони Півдня Владислав Волошин повідомив, що Російська Федерація використовує перемир'я для посилення своїх оборонних позицій. Він зауважив, що попереднє "Великоднє" перемир'я було лише видимістю, а саме перемир'я ворог використав для перегрупування, зміцнення та посилення своїх оборонних споруд. За словами Волошина, кількість артилерійських обстрілів і атак дронами-камікадзе після "Великоднього перемир'я" зросла. Він також зазначив, що російські війська не припиняли розвідувальну діяльність і намагалися створити проходи в мінно-вибухових загородженнях. Волошин закликав бути обережним і не довіряти перемир'ям від Росії, оскільки вони можуть використовуватись для посилення ворожих сил.
Читайте також
- СБУ вдарила по російських суднах і ППО в Криму: знищено техніку на мільярди
- Трамп пропонує зробити армію США платною послугою: 20% доходів Близького Сходу
- У Києві урочисто підняли кримськотатарський прапор: символ спротиву окупації
- Крим залишають без світла й пального: як Москва рятує себе за рахунок півострова
- Єврокомісія пропонує продовжити тимчасовий захист українців до 2028 року
- Демченко спростував нарощення військ Білорусі на кордоні: що каже розвідка

