Rosjanie ostrzelali stację karetki pogotowia w obwodzie charkowskim, ranny jeden człowiek.
02.10.2024
2501
Dziennikarz
Szostal Oleksandr
02.10.2024
2501
W obwodzie charkowskim wojska rosyjskie ostrzelały amunicją kasetową przy stacji pogotowia, co spowodowało uszkodzenie czterech karetek. O tym informuje Ministerstwo Zdrowia.
Obwód charkowski. Ostrzał amunicją kasetową. Jeden z kierowców został hospitalizowany z lekkim urazem czaszkowo-mózgowym, zapewniana mu jest konieczna pomoc medyczna, poinformował Ministerstwo Zdrowia.
Wieczorem 30 września Rosja zaatakowała wieś Iwańki w obwodzie charkowskim, co spowodowało ranienie czterech osób. Dwóch wolontariuszy - mężczyźni w wieku 24 i 62 lata - odniosło obrażenia. 55-letnia kobieta i 17-letni chłopak doświadczyli ostrych reakcji na stres. Uszkodzony został również samochód.
Czytaj także
- Wprowadzono harmonogramy wyłączeń prądu na Krymie – część miejscowości pozbawiona energii
- Rosyjski ostrzał Zaporoża 21 czerwca: dwie ofiary, w tym starsza kobieta
- Nocny ostrzał Zaporoża: zniszczony dom i ranny mieszkaniec
- Atak dronem na wieżowiec w Charkowie: uderzenie w elewację na 22. piętrze
- Od 22 czerwca surowe restrykcje na Krymie: co się zmienia?
- Ofiara śmiertelna i trzech rannych po ataku rakietowym na obwód odeski

