Росіяни обстріляли станцію «швидкої» на Харківщині, поранено одну людину.
02.10.2024
2500
Журналіст
Шосталь Олександр
02.10.2024
2500
На Харківщині російські війська здійснили обстріл касетними боєприпасами біля станції екстреної медичної допомоги, що призвело до пошкоджень чотирьох "швидких". Про це повідомило Міністерство охорони здоров'я.
Харківщина. Обстріл касетними боєприпасами. Один з водіїв госпіталізований з легкою черепно-мозковою травмою, йому надається необхідна допомога
Увечері, 30 вересня, Росія напала на село Івашки на Харківщині, що призвело до поранень чотирьох людей. Два волонтери - чоловіки 24 та 62 років - отримали поранення. 55-річна жінка та 17-річний хлопець зазнали гострої реакції на стрес. Також було пошкоджено автомобіль.
Читайте також
- У Криму запровадили графіки відключень світла: частина населених пунктів без електрики
- Удар по Запоріжжю 21 червня: поранено двох людей, серед них 67-річна жінка
- Нічна атака на Запоріжжя: зруйновано будинок та поранено людину
- Удар РФ по багатоповерхівці у Харкові: безпілотник влучив у фасад на 22-му поверсі
- Окупаційна влада Криму вводить жорсткі обмеження: що зміниться з 22 червня
- Удар по Одещині: після атаки ракетою «Іскандер» загинула людина, троє поранено

