Rosyjscy okupanci ostrzelali Kramatorsk: są ranni.
22.09.2024
2718
Dziennikarz
Szostal Oleksandr
22.09.2024
2718
Rosyjskie wojska ponownie ostrzelały Kramatorsk
W wyniku ostrzału dokonanego przez rosyjskie wojska w Kramatorsku, obwód doniecki, ranne zostało pięcioro osób. Wśród nich jest także 16-letnia dziewczyna znajdująca się w ciężkim stanie. O tym poinformował szef obwodowej administracji wojskowo-cywilnej donieckiej obwodu, Wadim Filaszkin.
Według szefa administracji, w wyniku ostrzału ucierpiały cztery domy i dwa samochody. Władze apelują do mieszkańców regionu o ewakuację do bezpieczniejszych obszarów kraju.
Przypomnijmy, okupanci próbują otoczyć Wugledar – DeepState.
Czytaj także
- Krym w ogniu: uderzenia na elektrownię i siedzibę FSB, przerwy w dostawie prądu i gigantyczny korek na moście
- Prąd wraca do dwóch dzielnic stolicy: mieszkańcy poznają termin wznowienia dostaw
- Atak dronów na Zaporoże w nocy 22 czerwca: nie żyje kobieta, ranny 11-letni chłopiec
- Nowe informacje z 22 czerwca: masowy nalot dronów na Moskwę i rezygnacja Starmera
- Znów ostrzelano Charkowszczyznę: ofiary śmiertelne i ranni wśród ludności cywilnej
- Tragiczny nalot na dom w obwodzie sumskim – nie żyją trzy osoby, w tym 13-latek

