Trump nagle zwołał ministrów w Białym Domu — transmisja na żywo.
08.07.2025
5867
Dziennikarz
Szostal Oleksandr
08.07.2025
5867
Prezydent USA Donald Trump wkrótce zbiera swój Gabinet ministrów w Białym Domu w Waszyngtonie. Oczekuje się, że amerykański lider wygłosi ważne oświadczenie podczas spotkania.
Niedawno Trump polecił Pentagonowi wysłać Ukrainie jeszcze więcej sprzętu wojskowego. Decyzja ta wchodzi w ramy strategii 'Ameryka ponad wszystko'.
Co więcej, media doniosły, że prezydent USA obiecał wspierać Ukrainę podczas rozmowy telefonicznej z prezydentem Zełenskim. Trump wyraził również swoje negatywne odczucia wobec rosyjskiego lidera Putina, podkreślając, że wojny można by uniknąć, gdyby to on był na stanowisku prezydenta.
Donald Trump nagle zwołał spotkanie ministrów w Białym Domu w Waszyngtonie. Co więcej, prezydent USA planuje wygłosić ważne oświadczenie.Podczas spotkania ze swoim Gabinetem ministrów w Białym Domu oczekuje się, że Donald Trump ujawni ważne wiadomości. Ostatnio prezydent USA aktywnie demonstruje swoje wsparcie dla Ukrainy i zaostrza krytykę wobec rosyjskiego lidera Putina.
Czytaj także
- Prezydent USA wstrzymał ustawę mieszkaniową – stawia warunek dotyczący prawa obywatelskiego
- Trump ocenia Zełenskiego: „Radzi sobie całkiem nieźle”
- Zastępca sekretarza stanu USA: Ukraina obecnie wygrywa wojnę
- Senat USA ogranicza prerogatywy prezydenta ws. Iranu – co to zmienia?
- Amerykański Senat po raz pierwszy od 1973 roku przyjął uchwałę o wycofaniu żołnierzy – co to oznacza?
- Czy Rosja podejmie dialog? Zełenski wzywa do rozmów pokojowych w sprawie zakończenia wojny

