W ciągu dwóch lat ponad 600 zabitych: wywiad ujawnia przyczyny śmiertelności w armii Rosji.
Jak informuje inkorr.com: W Centralnym Okręgu Wojskowym Rosji pojawiły się poważne problemy. Z danych wywiadu wynika, że żołnierze masowo umierają z powodu niedbalstwa służbowego, nadużywania alkoholu i narkotyków, bójek, a także złych warunków służby. W ciągu ostatnich dwóch lat zginęło ponad 600 żołnierzy, co budzi duże zaniepokojenie.
Sytuacja z żywieniem i narkotykami
Niska jakość produktów spożywczych doprowadziła do śmierci 32 osób w wyniku zatrucia pokarmowego, a także odnotowano ponad 100 przypadków zatrucia substancjami narkotycznymi. Taka sytuacja wymaga pilnych działań i odpowiedniego wewnętrznego nadzoru, aby zapobiec dalszym tragediom.
W Centralnym Okręgu Wojskowym Rosji odnotowano poważne problemy z zgonami żołnierzy, które związane są z różnymi czynnikami - od zatruć po zażywanie narkotyków. Należy podjąć pilne kroki w celu poprawy sytuacji i warunków służby dla żołnierzy.
Sytuacja w Centralnym Okręgu Wojskowym podkreśla pilność problemów, które wymagają natychmiastowego rozwiązania. Brak odpowiedniego nadzoru nad warunkami służby i jakością żywności zagraża życiu żołnierzy, co nie może pozostawać bez uwagi ze strony dowództwa wojskowego. Konieczne jest podjęcie działań w celu zapewnienia bezpieczeństwa i zdrowia kadry wojskowej, aby zapobiec podobnym tragediom w przyszłości.
Czytaj także
- Od czerwca nowe dodatki dla żołnierzy: nawet 40 000 zł dziennie za akcje szturmowe
- Ukraina rewolucjonizuje walkę dronami – Krym staje się piętą achillesową Rosji
- Łukaszenka u Putina na Wałdaju – Mińsk lawiruje, by nie wciągnąć się głębiej w rosyjską integrację
- Krym w ogniu kryzysu: okupanci ogłaszają stan wyjątkowy, Rosjanie uciekają z półwyspu
- Szef polskiego wywiadu ostrzega: nowe działania Rosji mogą uderzyć w kraje bałtyckie
- Koniec z przestarzałą ustawą zasadniczą? Ekspert apeluje o nowelizację Konstytucji Ukrainy

