Бійка у болівійському футболі: поліція застосувала сльозогінний газ.
Сутички на футбольному матчі в Болівії
Як повідомляє The Sun: Під час напруженого матчу в Болівії між командами Blooming та Bolivar сталося масове побоїще, внаслідок якого поліція була змушена втрутитися і застосувати сльозогінний газ після чергової бійки.
Сутичка відбулася наприкінці першої половини зустрічі, й п'ять футболістів отримали червоні картки. Ще двоє були вилучені після продовження конфлікту, що спалахнув на полі.
“Цей матч став прикладом неприпустимої поведінки на футбольному полі,”
- зазначили представники федерації футболу Болівії.
Всього під час гри було показано вісім жовтих карток, що підкреслює ту напруженість та агресію, яка панувала протягом матчу.
Ці інциденти ставлять під сумнів безпеку на футбольних матчах у Болівії та викликають занепокоєння серед уболівальників і керівництва ліги. В умовах зростаючої агресії на спортивних аренах, важливо знайти рішення для забезпечення безпеки як гравців, так і шанувальників.
Читайте також
- Марта Костюк вибула з Вімблдону-2026: хто зіграє у фіналі
- Франція та Марокко зустрінуться у чвертьфіналі ЧС-2026: дата та час матчу
- Олімпійський чемпіон Беленюк жорстко розкритикував рішення МОК щодо росіян
- Прем'єр Бельгії оголосив про перемогу над США у футболі на саміті НАТО
- FIVB повертає росіян на змагання: волейболістів допустили до міжнародних турнірів
- Українська тенісистка Марта Костюк вперше вийшла у півфінал Вімблдону: рахунок матчу

