Польща затримала українців за шпигунство: що відомо про справу.

Польща затримала українців за шпигунство: що відомо про справу
Польща затримала українців за шпигунство: що відомо про справу Фото: inkorr.com

Як повідомляє inkorr.com: У Катовіце затримали двох українців, які підозрюються в шпигунстві на користь іноземної розвідки. Це 32-річна жінка та 34-річний чоловік, які збирали розвідувальну інформацію на території Польщі.

Заява від представника польських спецслужб

Про цю подію повідомив представник міністра-координатора спецслужб Польщі Яцек Добжинський через свій акаунт у Twitter.

Деталі розслідування

Згідно з даними поліції, затримані вивчали інформацію про польських військових та критичну інфраструктуру, зокрема, транспортні об'єкти, які використовуються для підтримки України.

"Їх обвинувачують у шпигунстві згідно з Кримінальним кодексом Польщі. Справу розслідує Відділ у справах військових Окружної прокуратури в Любліні."

Запобіжний захід

Суд обрав для підозрюваних запобіжний захід у вигляді тримісячного арешту.

В результаті спільного розслідування Служби військової контррозвідки та Агентства внутрішньої безпеки Польщі були затримані українці, які займалися збором розвідувальної інформації про польських військовослужбовців та критичну інфраструктуру країни. Ці дії створюють напруженість у відносинах між Україною та Польщею, що вимагає подальшого розслідування та заходів для покращення співпраці між державами.


Читайте також

Реклама