Потужні вибухи в Луцьку: російські дрони атакували місто ввечері 28 січня.
Вибухи у Луцьку 28 січня
Як повідомляє Novyny.live: 28 січня у Луцьку відбулися потужні вибухи, які, ймовірно, були викликані російськими безпілотниками. Вибухи пролунали близько 18:30 у Волинській області. Міський голова Луцька Ігор Поліщук повідомив, що ворожий безпілотний літальний апарат ймовірно курсом прямує на місто.
Повітряні сили Збройних сил України також підтвердили, що дрони у напрямку Луцька були помічені з півночі. Вибухи викликали занепокоєння серед місцевих жителів та підвищили рівень тривоги в регіоні.
Контекст подій
Ця подія відбулася на тлі інших атак, зокрема, нападу російських загарбників на Кривий Ріг в ніч проти 28 січня та удару по Запоріжжю тієї ж ночі. Відповідно до карти повітряних тривог, в момент вибухів у Луцьку спостерігалася підвищена активність загроз з повітря.
Вибухи в Луцьку і події в інших містах свідчать про зростаючу інтенсивність агресії з боку Росії, що може вказувати на нову тактичну фазу в конфлікті. Ситуація в регіоні залишається напруженою, і влада продовжує закликати громадян дотримуватися заходів безпеки в умовах загрози з повітря.
Такі інциденти також підкреслюють важливість системи повітряної безпеки та готовності Збройних сил України до реагування на нові загрози.
Читайте також
- Нічна атака на Дніпропетровщину: одна людина загинула, 16 поранених
- Атака дронів на НПЗ у Краснодарському краї: загоряння після падіння уламків
- Частина Одеси залишиться без газу 11 червня: перелік адрес
- Вибухи в Одесі 10 червня: відомо про постраждалих та пошкоджену інфраструктуру
- Смертельна статистика 2025: 3249 загиблих у ДТП, серед них 202 дитини
- Атака на вокзал у Сумах: безпілотник влучив у пасажирський поїзд

