Повітряна тривога в Києві та регіонах: загроза безпілотників та балістичний обстріл.
Повітряна тривога в Києві
Як повідомляє TSN.ua: 15 січня 2023 року в Києві оголошено повітряну тривогу через загрозу від ворожих безпілотників. Сирени також звучать у північній частині Київщини, половині Чернігівщини, частково Сумській, Харківській і Дніпропетровській областях, а також на всьому Запоріжжі.
Селище Пісочин у Харківському районі перебуває під балістичним обстрілом. Внаслідок атаки російського дрону в Солом’янському районі Києва сталося влучення в технічний поверх багатоповерхового будинку. Ситуація залишається напруженою, і місцеві жителі закликаються дотримуватися заходів безпеки.
Ситуація в регіонах
Київщина, зокрема, охоплює такі населені пункти, як Гостомель, Ірпінь та Буча, а в Дніпропетровській області тривога також оголошена у Кривому Розі та його околицях.
Ця подія відбулася на фоні загострення військових дій в Україні, що свідчить про продовження агресивних дій з боку Росії. Повітряна тривога в кількох областях вказує на широкий спектр загроз, з якими стикається країна, і підкреслює важливість готовності цивільного населення до надзвичайних ситуацій.
Влада продовжує закликати громадян слідкувати за офіційними повідомленнями та дотримуватися заходів безпеки, щоб зменшити ризики для життя і здоров'я людей.
Читайте також
- Маріупольський порт повністю зупинено: уражено обладнання та електропостачання
- Масована атака РФ по Україні: загиблий та поранені, масштабні руйнування в трьох областях
- Естонія тестує українські технології захисту: у Таллінні встановили першу модульну споруду
- Нічний удар дронів по Криму: вибухи в Сімферополі та пожежа біля ГРЕС
- У Татарстані скасували масові заходи через загрозу атаки дронів: під ударом заводи
- Російська армія атакувала залізницю на Сумщині: є загибла та поранена

