Російська армія атакувала залізницю на Сумщині: є загибла та поранена.
Росія запустила реактивні 'Шахеди' по залізниці на Сумщині
Як повідомляє Novyny.live: Російська армія атакувала залізничні об'єкти на Сумщині, внаслідок чого загинула операторка, а чергова була госпіталізована з травмами. Керівник 'Укрзалізниці' Олександр Перцовський підтвердив, що поранена залізничниця була прооперована. Вибухи сталися на одній зі станцій, де на території станційного комплексу було встановлене мобільне укриття для захисту персоналу.
Відзначається, що 10 червня російський безпілотник типу 'Шахед' був збитий над будівлею вокзалу в Сумах. Уламки безпілотника впали на пасажирський поїзд №143, спалахнув дах останнього вагона. Наступного дня, 11 червня, окупанти завдали удару по локомотивному депо у Конотопі, внаслідок чого загинула ще одна залізничниця, а четверо працівників отримали важкі опіки.
Олександр Перцовський прокоментував ситуацію, зазначивши: "Вбивчі ворожі удари по залізничній інфраструктурі Сумщині продовжились цієї ночі".
Ці події підкреслюють постійну загрозу для залізничної інфраструктури в регіоні, яка залишається вразливою до атак з боку російських військ.
Безпека залізничного сполучення на Сумщині
Наразі ситуація на Сумщині залишає багато питань щодо безпеки залізничного сполучення в умовах війни. Регулярні атаки на залізничні об'єкти свідчать про цілеспрямовану кампанію з боку російських військ, що ставить під загрозу не лише життя працівників, але й безперебійність транспортних перевезень в регіоні.
З огляду на постійні обстріли, важливість мобільних укриттів та заходів безпеки на залізниці стає ще більш актуальною для захисту цивільного населення та інфраструктури.
Читайте також
- Румунський F-16 збив безпілотник над країною: що відомо про інцидент
- Запоріжжя після удару КАБами: 30 постраждалих, серед яких семеро дітей
- Удар по Одесі 24 липня: поранено двоє людей, пошкоджено меблевий магазин
- Ракетний удар по Києву 24 липня: 10 загиблих та майже 100 поранених
- Масована атака на Київщину та Слов’янськ: 11 загиблих і десятки поранених
- Російський удар по Слов'янську: 5 загиблих та 9 поранених внаслідок атаки двома бомбами

