Пустий бланк з печаткою: в Україні нова схема ухилення від мобілізації.

Пустий бланк з печаткою: ухилення мобілізації
Пустий бланк з печаткою: ухилення мобілізації

Чоловіки, щоб уникнути мобілізації, купують фальшиві повістки з підписами та печатками. Такі "документи" дозволяють відмовитися від отримання справжніх повісток. Про це повідомила народна депутатка, членка депутатської групи "Партія "За майбутнє" Анна Скороход.

Вона зазначила, що військовозобов'язаний у разі, якщо його зупинять, може вписати свої дані в документ і показати його працівникові ТЦК та СП.

Вам продають бланк повістки з печатками та підписом. І коли вас зупиняють, ви вписуєте свої дані, вказуєте дату і кажете: "Ось, у мене є повістка, я йду по ній завтра", - пояснила Анна Скороход.

Вона також поділилася інформацією про ще одну корупційну "схему". Зокрема, відомі випадки, коли людей затримували на кордоні, везли до територіального центру комплектування, а потім адвокати пропонували "звільнення" за $4 тис.

Нагадаємо, в Україні 80% співробітників територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки не мають бойового досвіду.

Міністр оборони про продовження мобілізації

Міністр оборони України Рустем Умєров заявив про необхідність продовження мобілізації в Україні у 2025 році. Про це він сказав під час зборів Європейської бізнес-асоціації.

Нагадаємо, що Україна планує мобілізувати 160 тис. осіб у період з листопада до лютого. Однак військові експерти та українські чиновники скептично оцінюють можливість досягнення цієї мети, заявивши, що реалістичніше очікувати призову до 100 тис. осіб.

Як повідомлялося, у Національній поліції України працюють 70-75 тис. чоловіків-поліцейських мобілізаційного віку, з них понад 15 тис. безпосередньо виконують бойові завдання.

До слова, Генеральний штаб не надавав жодних пропозицій та ініціатив щодо мобілізації жінок до лав Збройних сил України.


Читайте також

Отримай доступ в канал свіжих новин 112.ua