Трамп отримав червону ікру з Росії: що відомо про делікатесний презент.

Трамп отримав червону ікру з Росії: що відомо про делікатесний презент
Трамп отримав червону ікру з Росії: що відомо про делікатесний презент Фото: ТСН

Як повідомляє ТСН: Російська сторона повідомила, що президент США Дональд Трамп має намір спробувати червону ікру з Хабаровського краю. Цей делікатес, нібито, був переданий американському лідерові головним переговорником США Стівом Віткоффом.

За інформацією російських ЗМІ, Віткофф запропонував Трампу продукт, яким у Росії дуже пишаються.

«Червону ікру, зроблену в Миколаївському районі на рибокомбінаті в селищі Чниррах, Віткофф спробував на обіді в московському ресторані „Сава“ перед тим, як вирушити на переговори з російським президентом. Частування справило таке велике враження, що спецпосланцеві презентували цілу скриньку ікри, яку Віткофф відвіз Трампу», — пишуть росіяни.

Крім того, раніше Володимир Путін висловив свою думку щодо ядерної зброї Росії.

«Стратегічні ядерні сили РФ збережуть основну роль у стримуванні агресора та підтримці балансу сил у світі», — заявив Володимир Путін.

Ця інформація підкреслює не лише гастрономічні інтереси Президентів, але й напружену міжнародну ситуацію, в контексті якої відбуваються їхні переговори. Важливо відзначити, що обмін символічними подарунками може свідчити про намагання знайти спільну мову між країнами, незважаючи на існуючі розбіжності. А думка Путіна щодо ядерної зброї, що пролунала в цей же час, лише підкреслює серйозність ситуації, в якій перебуває світова спільнота.


Читайте також

Реклама