Рада проголосила 28 липня Днем скорботи — що відомо.

Рада проголосила 28 липня Днем скорботи — що відомо
Рада проголосила 28 липня Днем скорботи — що відомо Фото: novyny.live

Верховна Рада ухвалила постанову, якою встановлює, що 28 липня буде Днем скорботи та вшанування пам’яті українських воїнів, добровольців і цивільних, які загинули, були загноблені або страчені в російському полоні. Це рішення робиться для поклоніння відвічним героям та нагадування державі про її обов'язок зберігати пам'ять та підтримувати родини загиблих.

День скорботи

У Верховній Раді пояснили, що це важливе рішення призначене для пам'яті про героїчні подвиги українців, таких як бійці з Маріуполя, що були страчені після виконання свого обов'язку. Це також нагадування українському суспільству про необхідність підтримувати тих, хто зараз перебуває в полоні.

Документ також закликає державу діяти в інтересах суспільства, захищати правду та пам'ять про загиблих, а також боротися за кожного громадянина, який потрапив у полоні.

Раніше було повідомлено про створення робочої групи у парламенті з питань страхування ризиків військових, а також про ухвалення законопроекту, пов'язаного з Національним антикорупційним бюро та Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою.

Постанова Верховної Ради про встановлення Дня скорботи та вшанування пам'яті українців, які загинули в російському полоні, наполеглива вимога державі пам'ятати героїв і підтримувати їхні родини, а також боротися за кожного, хто зараз перебуває в полоні.

Читайте також

Реклама