Реал Мадрид звільнив Алонсо: через провал трансферу головної мети.
Зміни в Реалі
Як повідомляє The Sun: Клуб Реал Мадрид вирішив звільнити Хабі Алонсо через шість місяців після того, як не зміг підписати свого головного трансферного ціль улітку. Алонсо прагнув знайти ключового півзахисника в стилі Тоні Крооса, який провів десять років у складі Лос Бланкос до свого завершення кар'єри у 2024 році.
Кращим кандидатом на цю роль був обраний Мартін Зубіменді, який на той момент грав за Реал Сос'єдад, оскільки Алонсо вважав його необхідним для стабільності у центрі поля.
“Ми впевнені, що можемо повернутися до перемог і знову стати однією з найкращих команд у світі”, - заявив президент клубу.
Наразі Реал Мадрид активно шукає нового тренера, який зможе реалізувати амбіції команди на міжнародній арені. Ця зміна може стати визначальною для майбутнього клубу, адже ефективний тренер може не тільки покращити результати, але й відновити впевненість у гравців. Напередодні нових викликів, команда сподівається знайти лідера, який зможе вивести її на вершину європейського футболу.
Читайте також
- Реал готує трансферну бомбу: 150 млн євро на нову зірку після невдалого сезону
- Український футболіст Маліновський перейшов у “Трабзонспор” на три роки
- Російський боксер Гассієв назвав наступного суперника Усика та оцінив його шанси
- Андреа Мальдера повернувся до збірної України: перемога над Польщею та наступний виклик
- Динамо хоче посилити захист: кияни готові заплатити 950 тисяч євро за гравця ЦСКА
- Nike випустила рекламу до ЧС-2026: Ченнінг Татум став дублером Ерлінга Голанна

