Рекордна спека в Європі: у Франції через +40°С закрили понад 800 шкіл.
Рекордна спека в Західній Європі
Як повідомляє UATV: В західній частині Європи зафіксовано рекордну температуру повітря, що перевищила +40⁰С, що призвело до значних змін у навчальному процесі. У Франції більше 800 шкіл і коледжів призупинили свою роботу у зв'язку з аномальною спекою. Додатково, в країні оголошено "сухий закон", що свідчить про серйозність ситуації. У Парижі частина шкіл закриті, а екзамени перенесені, щоб убезпечити учнів від перегріву.
Ситуація в інших країнах
Температура у Мадриді також досягала +40⁰С, що представляє собою серйозну загрозу для мешканців. У Бельгії ситуація не краща: температура на дахах може сягати 50-60 градусів. Упродовж останніх кількох днів до одного з центрів реабілітації в Бельгії надійшло понад 150 тварин, які потребують допомоги в умовах екстремальної спеки.
Мешканці регіону переживають труднощі через спеку.
“Это ужасно, я просто не могу спать ночью. Но как-то справляемся” - зазначив один з жителів Парижа.Хайлі Сан Цезарио, туристка з Іспанії, також поділилася своїми враженнями: "Я специально одета во все белое, потому что очень жарко. Повсюду хожу с маленьким электрическим вентилятором и всегда пью много воды. Я приехала в Испанию в отпуск, но не ожидала такой жары".
Тварини також страждають від спеки, але реагують на неї по-різному.
“Животные в нашем зоопарке переносят жару по-разному. Некоторые из них этому рады. Другие животные любят заходить в воду, чтобы освежиться, например, пингвины или наши карликовые выдры” - розповів Марсель Ставинога.Ромэн де Жегер додав, що “сейчас у нас около 300 животных, потому что здесь очень жарко. Мы наблюдаем массовый приток животных, особенно птиц, которые гнездятся под крышами”.
Таким чином, рекордна спека в західній Європі призводить до численних викликів для людей і тварин, що вимагає термінових заходів для забезпечення безпеки та комфорту. В умовах змін клімату такі аномальні температури стають все більш частими, що підкреслює необхідність адаптації суспільства до нових екологічних реалій. Дії урядів, щодо освіти, охорони здоров'я та захисту тварин, можуть стати важливими кроками у вирішенні цієї проблеми.
Читайте також
- Удар по Одещині: після атаки ракетою «Іскандер» загинула людина, троє поранено
- Ракетний удар по Одещині: є загиблий та поранені через “Іскандер”
- Рятувальники ліквідовують наслідки обстрілу Києво-Печерської лаври: збитки понад 500 млн грн
- Різкий ріст заявок на евакуацію на Дніпропетровщині: через обстріли люди масово виїжджають
- Ударний дрон влучив у багатоповерхівку в Харкові: деталі атаки
- На Харківщині троє цивільних підірвалися на вибухівці: одна людина загинула

