Рекрутинг у РФ ледь покриває втрати: Юсов про мобілізацію та 145 тисяч убитих.
Юсов про посилення мобілізації у РФ та втрати окупантів
Як повідомляє Novyny.live: Росія посилює заходи з поповнення армії через значні втрати на фронті, залучаючи як громадян, так і іноземних найманців. Андрій Юсов з Головного управління розвідки (ГУР) повідомив, що масштаби рекрутингу ледь покривають втрати на полі бою. За його словами, рекрутингова робота та мобілізаційні заходи у Росії не зупинялися весь період повномасштабного вторгнення і продовжуються й досі.
Від початку конфлікту, що розпочався з повномасштабного вторгнення Росії, країна постійно проводить рекрутинг. Втрати російських військ на фронті перевищили 145 тисяч осіб, про що повідомив президент України Володимир Зеленський. Ці цифри свідчать про значні труднощі, з якими стикається окупаційна армія на полі бою.
"Масштаби рекрутингу ледь покривають втрати на полі бою", - зазначив Юсов, підкреслюючи, що ситуація є критичною для Росії.
Він також додав, що "для Путіна і для окупаційної армії це додатковий виклик і вони шукають вирішення цієї проблеми". Таким чином, очевидно, що Росія намагається компенсувати великі втрати, але масштаби мобілізації виявляються недостатніми для забезпечення потреб її військових дій.
Вплив втрат на стратегію Москви
Ці факти вказують на те, що рівень втрат російських військ значно впливає на стратегію Москви в конфлікті. Рекрутинг як один із механізмів поповнення армії продовжує залишатися важливим елементом у планах російського керівництва в умовах зростаючих військових втрат.
Поточна ситуація свідчить про серйозні виклики, з якими стикається Росія на фронті, що, у свою чергу, може вплинути на подальші дії Кремля у військовому конфлікті. Постійні втрати та необхідність мобілізації можуть призвести до змін у військовій стратегії або навіть до нових заходів з рекрутингу, включаючи можливі зміни в законодавстві чи залучення нових ресурсів. Це може також відобразити на внутрішній політиці Росії, оскільки збільшення мобілізації може викликати соціальні наслідки серед населення.
Читайте також
- З 2027 року поліцейським та рятувальникам піднімуть зарплати: яким буде мінімум
- Кремль планує залучити білорусів до армії РФ через союзну державу
- Зеленський: Росія стягує ППО з регіонів до Москви та Керченського мосту
- Російські дрони використовують повітряний простір Білорусі: що відомо
- Суддів зобов’язали щороку звітувати про доброчесність: що змінить новий закон
- Успішні удари ЗСУ змусили РФ перекидати ППО для захисту Москви та Криму

