Росія атакувала автобус шахтарів на Дніпропетровщині: 15 загиблих.

Атака на автобус шахтарів
Атака на автобус шахтарів Фото: UATV

Атака на Дніпропетровщину

Як повідомляє UATV: 1 лютого російські війська атакували Дніпропетровщину, внаслідок чого загинуло 15 осіб, ще 7 постраждало. Атака була здійснена за допомогою безпілотників і вразила службовий автобус шахтарів, який перевозив працівників з підприємства після зміни.

Начальник обласної військової адміністрації Олександр Ганжа повідомив, що ворог влучив безпілотником біля службового автобуса одного з підприємств у Павлоградському районі. За попередніми даними, загинуло 12 людей, а кількість постраждалих становить 7 осіб. Однак згодом стало відомо, що загальна кількість загиблих шахтарів досягла 15 осіб.

Вплив трагедії на цивільне населення

Епіцентром атаки став робочий автобус, який перевозив шахтарів на Дніпропетровщині. За інформацією компанії ДТЕК, наразі відомо про 15 загиблих шахтарів та 7 поранених. Ця трагедія стала ще одним підтвердженням жорстокості війни та її впливу на цивільне населення.

Ця атака підкреслює небезпеку, з якою стикаються цивільні особи в Україні, особливо в регіонах, що безпосередньо постраждали від військових дій. Вона також викриває ризики, пов'язані з використанням безпілотників у бойових діях, що може призводити до значних жертв серед мирного населення. Влада продовжує закликати міжнародну спільноту до активних дій задля захисту цивільних осіб і запобігання подібним трагедіям у майбутньому.


Читайте також

Реклама