Росія атакувала Одещину дронами: постраждали дитина та дитсадок.

Атака дронів на Одещину
Атака дронів на Одещину Фото: TSN.ua

Атака російських військ на Одеську область

Як повідомляє TSN.ua: Російські війська атакували Одеську область безпілотниками в ніч проти 27 лютого, внаслідок чого постраждали двоє людей, зафіксовано руйнування дитсадка та пошкодження інфраструктури. Під час масованої атаки в Ізмаїлі пролунала серія вибухів, які призвели до значних наслідків.

Серед постраждалих – 3,5-річна дівчинка та 44-річний чоловік. Вони були госпіталізовані у стані середньої важкості. Атака також призвела до пошкодження портових резервуарів, будівельного крана, фасаду та вікон житлового будинку. Зруйновано будівлю дитячого садка, що викликало особливу стурбованість серед місцевих жителів.

Наслідки атаки

На місці атаки спалахнула масштабна пожежа контейнерів з продовольчими товарами. Пожежу швидко загасили рятувальники, до ліквідації наслідків залучали 77 рятувальників та 17 одиниць техніки. Керівник Регіонального управління Сили тероборони «Південь» полковник Денис Носіков повідомив про створення потужної кругової оборони навколо Одещини, що свідчить про серйозність ситуації та готовність до можливих подальших загроз.

Ця атака ще раз підкреслює вразливість регіону та необхідність посилення оборонних заходів у відповідь на агресію. Джерело: Полковник Денис Носіков

Одеська область залишається стратегічно важливим пунктом, і подібні напади можуть мати серйозні наслідки для місцевого населення та економіки. З огляду на поточну ситуацію, активізація оборонних сил є важливим кроком для забезпечення безпеки громадян та збереження інфраструктури регіону.


Читайте також

Реклама