Росія атакувала Одесу дронами вночі: пошкоджені будинки та навчальний заклад.

Атака дронів на Одесу вночі
Атака дронів на Одесу вночі Фото: Novyny.live

Атака на Одесу

Як повідомляє Novyny.live: У ніч проти 21 лютого російські окупанти атакували Одесу ударними дронами, внаслідок чого було пошкоджено чотири житлові будинки та навчальний заклад. Начальник Одеської міської військової адміністрації Сергій Лисак повідомив про наслідки обстрілу, підкресливши, що атака призвела до ушкодження інфраструктури в різних районах міста.

"Ворог атакував Одесу безпілотниками. Відомо про пошкодження інфраструктури, чотирьох житлових будинків в різних районах міста та навчального закладу". Сергій Лисак

Це свідчить про те, що ситуація в регіоні залишається напруженою, а наслідки ворожих дій продовжують впливати на життя мешканців.

Атаки на Харків

Крім того, 20 лютого ворог вдарив ракетою по Харкову, внаслідок чого були вибиті вікна в будинках. Ці події свідчать про продовження агресії та загрози для цивільних об'єктів в Україні.

Атаки на українські міста тривають, підкреслюючи незменшення агресії з боку Росії. Ударні дрони та ракетні обстріли завдають шкоди цивільній інфраструктурі, що створює серйозні виклики для місцевих мешканців і органів влади. Важливо зазначити, що такі дії можуть мати далекосяжні наслідки як для безпеки, так і для гуманітарної ситуації в регіоні, адже пошкодження житлових будинків і навчальних закладів ускладнює життя людей та їх доступ до базових послуг.


Читайте також

Реклама