Росія атакувала Україну 154 дронами та балістичною ракетою: що відомо про наслідки.
Атака на Україну 13 лютого
Як повідомляє Novyny.live: Російські окупанти атакували Україну вночі 13 лютого, використавши балістичну ракету 'Іскандер-М' та 154 ударні дрони, що призвело до влучань на різних локаціях. Протиповітряна оборона змогла збити або подавити 111 ворожих безпілотних літальних апаратів, що свідчить про активний опір з боку українських сил.
Під час атаки зафіксовано влучання ракети та 22 ударних дронів на 18 локаціях. Також є інформація про падіння збитих безпілотників на двох локаціях. Внаслідок обстрілу в Одесі загинула одна людина, а також зафіксовано випадки поранень серед цивільних. Ця нічна атака стала ще одним підтвердженням ескалації конфлікту в регіоні.
Технологічний прогрес у військових діях
Ця атака підкреслює продовження збройного конфлікту між Росією та Україною, який триває з 2014 року. Використання сучасних балістичних ракет та дронів свідчить про технологічний прогрес у військових діях, а також про серйозність загрози для цивільного населення.
Водночас активні дії української протиповітряної оборони демонструють готовність країни захищати своє повітряний простір та населення.
Читайте також
- Куп'янськ під контролем України: чи є у ворога шанс прорвати оборону
- ЗСУ вдарили по двох мостах та НПЗ у РФ: результати операцій за добу
- Поліцейські бригади «Хижак» патрулюють дорогу на Константиновку: як збивають дрони та рятують бійців
- РДК зачистив 9 кв. км на Запоріжжі: 24 російських солдати у полоні
- Українські дрони вдруге атакували центр космічного зв'язку РФ у Дубні: заява Зеленського
- Нідерланди попередили про можливу атаку Росії на НАТО після війни в Україні

