Росія за тиждень випустила по Україні 1700 дронів, 1500 бомб та 86 ракет: Зеленський закликав до дій.

Росія атакує Україну дронами та ракетами
Росія атакує Україну дронами та ракетами Фото: UATV

Напружена ситуація в Україні через агресію Росії

Як повідомляє UATV: Протягом минулого тижня Росія здійснила масштабні удари по Україні, випустивши близько 1 700 ударних дронів, понад 1 500 авіабомб та 86 ракет, з яких більше 20 були баллистичними. Президент України Володимир Зеленський 15 березня підкреслив важливість постачання засобів для посилення української протиповітряної оборони в умовах зростаючої загрози.

“Кожна з таких ракет містить не менше 60 іноземних компонентів, поставлених в Росію в обхід санкцій.”

Володимир Зеленський

Зеленський акцентував увагу на необхідності закриття неба від баллистичних загроз:

“Якщо у світу не вистачає засобів ПВО, щоб закрити небо від баллистики в Європі і на Близькому Сході одночасно, ми повинні позбавити росіян можливості збирати ракети на їхніх заводах.”

Президент висловив вдячність усім, хто підтримує санкційні заходи, зазначивши:

“Я вдячний всім, хто продовжує санкційну роботу для захисту життя.”
Ці коментарі підкреслюють важливість міжнародної підтримки для України в умовах зростаючої агресії з боку Росії.

Важливість міжнародної підтримки

Ситуація в Україні залишається напруженою, оскільки Росія продовжує активні військові дії, що викликає занепокоєння серед міжнародної спільноти. Зростаюча кількість ракетних атак та використання іноземних компонентів в озброєнні ставлять під загрозу не лише Україну, але й стабільність у регіоні. Важливість постачання протиповітряних систем стає дедалі очевиднішою, оскільки Україна намагається захистити свою територію та населення від нових атак.


Читайте також

Реклама