Росія завдала комбінованого удару по Харкову: постраждали люди, зруйновані школи та енергооб'єкт.
Комбінований удар по Харкову
Як повідомляє UATV: 26 січня 2023 року Харків та область зазнали комбінованого удару з боку російської армії. Внаслідок атаки постраждали люди, були пошкоджені навчальні заклади, житлові будинки та критична інфраструктура. Три людини отримали травми в результаті обстрілу, що торкнувся кількох районів міста.
Відомо, що внаслідок удару було пошкоджено:
- два навчальних заклади;
- один дитячий садок;
- 20 житлових будинків, внаслідок чого вибито понад 270 вікон.
У ліцеї для дітей з інвалідністю, де навчалося 164 дитини, також зазнали пошкоджень.
Для атаки використовувалися реактивні системи залпового вогню "Торнадо-С" та дрони типу "Шахед". Після обстрілу місто залишилося без електропостачання. Олег Синегубов, голова обласної військової адміністрації, повідомив про серйозні ушкодження в енергетичній інфраструктурі та зазначив, що всі бригади працюють на місцях для оперативного усунення наслідків.
"Три ракети потрапили в енергетичний об'єкт в Індустріальному районі, що постачає електрику місту, і там також зафіксовано серйозні пошкодження." Ігор Терехов, міський голова Харкова
Вплив на соціальну стабільність
Цей інцидент підкреслює продовження загострення ситуації в регіоні, а також ризики, з якими стикаються мешканці Харкова в умовах військового конфлікту. Важливо зазначити, що атаки на цивільну інфраструктуру, зокрема на навчальні заклади та енергетичні об'єкти, мають серйозні наслідки для соціальної стабільності та безпеки населення. Влада робить все можливе для ліквідації наслідків обстрілу, однак ситуація залишається напруженою, і жителі Харкова продовжують жити в умовах невизначеності та загрози.
Читайте також
- Масована атака дронів на Харків: понад 10 постраждалих, пожежа в житловому будинку
- Опитування КМІС: хто з військових лідирує за довірою українців
- Опитування КМІС: Зеленський лідирує за довірою, Терехов та Федоров у трійці
- Російська армія вдарила по Харкову: троє постраждалих через влучання в багатоповерхівку
- Нічна атака на Харків та Одесу: 26 ударів дронами, п’ятеро постраждалих
- Нічний обстріл Харкова: п'ятеро поранених, серед яких літні жінки

