Росія завдала комбінованого удару по Києву: змінився рух метро через дефіцит енергії.
Росія завдала комбінованого удару по Києву
Як повідомляє Novyny.live: 24 січня Російські війська завдали комбінованого удару по Києву, що призвело до тимчасових змін у русі метро через дефіцит електроенергії. Унаслідок атаки було пошкоджено огорожу, що стало причиною коригування графіка руху поїздів.
Зміни в русі метро
На 'червоній' лінії метро поїзди тепер курсують між станціями 'Академмістечко' та 'Арсенальна' з інтервалом 7-9 хвилин. Також зміни торкнулися маршрутів між станціями 'Дарниця', 'Лівобережна' та 'Арсенальна', де інтервал руху складає 12 хвилин. Рух поїздів відбувається за диспетчерським регулюванням у ручному режимі.
Крім того, кілька станцій залишилися закритими для пасажирів. Зачинені станції:
- 'Лісова'
- 'Чернігівська'
- 'Гідропарк'
- 'Дніпро'
Ці зміни вплинули на транспортне сполучення в столиці, ускладнюючи пересування мешканців. Ситуація продовжує залишатися під контролем, і фахівці працюють над відновленням нормального функціонування метрополітену.
Комбіновані удари по Києву відображають продовження військових дій, які впливають не лише на інфраструктуру, але й на повсякденне життя мешканців.
Джерело: Анонімне джерело
Зміни в русі метро є наслідком не лише фізичних пошкоджень, але й загального дефіциту енергетичних ресурсів, що в свою чергу підкреслює актуальність питань енергетичної безпеки в умовах війни. Влада та спеціалісти продовжують працювати над відновленням нормального функціонування транспортної системи столиці, що є критично важливим для підтримки життєдіяльності міста під час конфлікту.
Читайте також
- Смертельна ДТП у Києві: чому штраф 170 гривень не зупиняє водіїв
- Запорізька АЕС знову знеструмлена: 19-й блекаут за час окупації
- Чонгарський міст зруйновано: окупанти втратили ключовий маршрут постачання до Криму
- Пожежа на заводі в Росії охопила 2800 кв. м: що відомо про атаки безпілотників
- Пентагон евакуювали через хибну тривогу про небезпечні матеріали
- Батьки загиблого у ДТП в Києві хлопчика вимагають посилення покарань за перевищення швидкості

