Росіяни обстріляли Дніпропетровщину: загинула людина, зруйновані будинки.

Обстріл Дніпропетровщини, зруйновані будинки
Обстріл Дніпропетровщини, зруйновані будинки Фото: Novyny.live

Російський обстріл Дніпропетровщини

Як повідомляє Novyny.live: 2 березня російські окупанти здійснили обстріл Дніпропетровської області, внаслідок чого загинув 55-річний чоловік. Атаки відбулися в трьох районах регіону, де використовувалися дрони, артилерія, реактивні системи залпового вогню "Град" та авіабомби.

На Синельниківщині внаслідок обстрілу зруйновано два приватні будинки, ще чотири зазнали значних пошкоджень. Також на Нікопольщині була пошкоджена п'ятиповерхівка. Окрім цього, на Криворіжжі, окрім самого Кривого Рогу, під ударом опинилося Апостолове, де постраждало транспортне підприємство, про що зазначив Олександр Ганжа.

Водночас, протягом доби загарбники завдали понад 800 ударів по Запорізькій області, внаслідок чого постраждали четверо людей. Зокрема, Комишуваха в Запорізькій області піддалася атаці керованими авіабомбами, в результаті якої двоє дітей отримали поранення. Ситуація в регіоні залишається складною, і жителі продовжують зазнавати наслідків воєнних дій.

Гуманітарна ситуація

Цей обстріл є частиною триваючих військових дій, які відбуваються в Україні, і свідчить про ескалацію конфлікту в регіонах, що межують із зоною бойових дій. Удари по цивільним об'єктам, включаючи житлові будинки та інфраструктуру, підкреслюють серйозність гуманітарної ситуації, з якою стикаються мешканці постраждалих територій.

З огляду на підвищену інтенсивність атак, важливою є підтримка місцевого населення та забезпечення їх безпеки.


Читайте також

Реклама