Окупанти призупинили рух потягів на Сумщину: що робить влада.
Як повідомляє inkorr.com: Окупантами ускладнено сполучення з прифронтовими регіонами. Через проблеми на колії призупинено рух потягів в напрямку Сумщини та Чернігівщини. Цю інформацію підтвердив начальник Сумської ОВА Олег Григоров для «Главкому».
“Пасажири у безпеці. Ми постійно узгоджуємо наші дії з «Укрзалізницею» та місцевими громадами, щоб оперативно реагувати на ситуацію й допомагати людям,”- йдеться в офіційному повідомленні.
Залучення додаткового транспорту для пасажирів
Для забезпечення перевезення пасажирів до облаштовано додаткові автобуси від місцевих громад. Також організовано трансфери до Конотопа, Шостки та Сум.
“Різні служби працюють у взаємодії та відповідально, гарантуючи безпеку всім пасажирам та доставляючи їх за пункт призначення,”- підсумував Григоров.
Користувачі із Сумщини та Чернігівщини стикнулися з тимчасовими труднощами через ускладнення на колії. Проте завдяки спільній роботі різних служб та місцевих громад було знайдено ефективне рішення, яке дозволяє пасажирам безпечно досягати своїх пунктів призначення.
Незважаючи на труднощі, такі заходи свідчать про злагодженість у роботі місцевих органів влади та транспортних служб. Спільні дії дозволяють оперативно реагувати на надзвичайні ситуації та забезпечувати безпеку пасажирів у складних умовах. Ситуація все ще під контролем, і влада вживає всіх можливих заходів для пом’якшення наслідків.
Читайте також
- Російський удар по Запоріжжю: загинув чоловік та поранено 17-річного хлопця
- На Львівщину насуваються грози та сильний вітер: оголошено жовтий рівень небезпеки
- Атака на Запоріжжя 14 червня: загибла та четверо поранених через удари РФ
- Зсуви ґрунту на Одещині: вулиця в Чорноморську сповзла до моря
- Російський FPV-дрон вбив жінку в Запорізькій області: подробиці атаки
- Смертельна ДТП на Львівщині: загинула жінка, серед травмованих двоє дітей

